Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Vilson Zani - Martohet Djali Shtepise  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/04/2018

2018-04-25T16:32:31


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Martohet Djali Shtepise" kënduar nga Vilson Zani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vilson Zani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Vilson Zani:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet