Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Vilson Zani & Xhevahir Bora - Balleqendisura  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/06/2019

2019-06-22T14:32:21

Më Shumë Nga

Xhevair BoraKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Balleqendisura" kënduar nga Vilson Zani & Xhevahir Bora.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vilson Zani & Xhevahir Bora i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Vilson Zani:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet