Viola Xhemali
Nuk ka akoma asnjë votë

Këndon kryesisht: pop

Viola Xhemali është këngëtare. Viola Xhemali, e cila ka zgjedhur të prezantohet si Viola, rikthehet për të dytin vit rradhazi në festivalin “Kënga Magjike”.

Në vitin 2018, Viola merr pjesë në festivalin “Kënga Magjike”, ku fitoi statusin për të votuar dhe për t`u votuar, pasi edhe në Pallatin e Kongreseve ajo u votua me jeshile nga juria. Në “Kënga Magjike 2019” Viola konkurron me këngën “Pa mua”, por kënga nuk u pëlqye nga juria.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »