Më mbaj mend (për 1 muaj)


Viola - Ti Nuk dashurohesh Kurr (Jeten E Ke Aventur)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Nuk dashurohesh Kurr (Jeten E Ke Aventur)".
3. Video është e këngës "Ti Nuk dashurohesh Kurr (Jeten E Ke Aventur)", por nuk këndohet nga Viola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Viola - Ti Nuk dashurohesh Kurr (Jeten E Ke Aventur)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Këngë e albumit:

"Po Vjen Nusja"

Këngë e albumit:

"S'dua"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+00:00ti nuk dashurohesh kurr jeten e ke aventur sonte thua me pelqen e neser me len

ti nuk dashurohesh kurr jeten e ke aventur
sonte thua me pelqen e neser me len

me i imi sje pse tash zemra te njeh

dikur te deshta por me ste dua sa shum me paskan vra buzt e tua dhe vetem tash e diiiiii se kush ishe tiiiii

e di se me zor nuk shkon me mir heret se sa von se qdo gje qe ka fillim e ka nje mbarim

e di se me zor nuk shkon me mir heret se sa von se qdo gje qe ka fillim e ka nje mbarim

me i ime sje pse tash zemra te njeh

[ref 3 ] dikur te deshta por me ste dua sa shum me paskan vra buzt e tua dhe vetem tash e diiii se kush ishe tiiii


Ky tekst u dërgua nga Tina
Më Shumë Këngë Nga Viola:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet