Më mbaj mend (për 1 muaj)

Viola - Sikur Ty Nuk Gjeta Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  24

me mungojn puthjet e tua vetem ti di se qka dua nga mendimi gjej aty vetem me te pa ty.

nuk mendoj ta gjej nje tjeter ti je aj qe ma ndreq jeten ti je aj me dy fjal zemren ma ke marr zemren ma ke marrrrrrrr..

ne mergim u treta sikur ti nuk gjeta smundem te jetoj pat pa me sy jam e dashuruar dhe kam pranuar smundesh ti pa mu as un pa ty (2 her)

vetem ti zemren ma theve edhe pse jetoj larg teje pasurin qe kam fitu jan dy syt e tu .

nuk mendoj ta qej nje tjeter ti je aj qe ma ndreq jeten ti je aj qe me dy fjal zemren ma ke marr zemren ma ke marrrrr

ne mergim u treta sikur ti nuk gjeta smundem te jetoj pa ty jam e dashuruar dhe kam pranuar smundesh ti pa mu as un pa ty (2her)


Ky tekst u dërgua nga AgnesaViola
Publikimi: 01/12/2006


Viola - Sikur Ty Nuk Gjeta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sikur Ty Nuk Gjeta".
3. Video është e këngës "Sikur Ty Nuk Gjeta", por nuk këndohet nga Viola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Viola:


Komente 1