Më mbaj mend (për 1 muaj)

Viola - Ty Nuk Te Perkulem Kurr Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

del nga goja flak.
shaj e thyej ne sob(e ke pervete)
mua sme ben asgje...
e skthehem kurr...

Reff x2:Ngjak e fort,n'shpirt qelik
hekur jam per gjdo armik..e zjarrt si zjarr jam un sigurt Ty nuk te perkulem kurr..
Ngjak e fort,n'shpirt qelik
hekur jam per gjdo armik..e zjarrt si zjarr jam un sigurt..Ty nuk te perkulem kurr....

Ti kot flet e bertet(Nuk trembem kurr)

nuk merr hak met lag ..
Me vjen mir qe tash vet jam(e lir tash jam)dhe me ne rrug se kammm...

Reff x2:Ngjak e fort,n'shpirt qelik
hekur jam per gjdo armik..e zjarrt si zjarr jam un sigurt Ty nuk te perkulem kurr..
Ngjak e fort,n'shpirt qelik
hekur jam per gjdo armik..e zjarrt si zjarr jam un sigurt..Ty nuk te perkulem kurr....


Ky tekst u dërgua nga Llim@j


Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2006Më Shumë Këngë Nga Viola:


Komente mbi këtë këngëViola - Ty Nuk Te Perkulem Kurr
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ty Nuk Te Perkulem Kurr".
3. Video është e këngës "Ty Nuk Te Perkulem Kurr", por nuk këndohet nga Viola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.