Më mbaj mend (për 1 muaj)

Viola - Pa Ty Qenka Veshtir Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

SiKUR TE iSHE EDHE NJE HER ME MUA
TE GJiTHA BRENGA Mi KiSHE HEK
SHUM TE KAM DASHT
DHE GJiTHMON DO TE DUA
TY TE KAM ZEMER TY T'KAM JET
AAA PA TY QENKA VESHTiR

DUA QE TE KTHEHESH O SHPiRT
T'LUTEM MOS ME LE DUKE PRiT
ZEMER PO MENDOJ VEQ PER TY EJA E FSHiMA LOTiN N'SY
DiTEN KUR SHKOVE NJE FJAL ME KE THAN
DO TE KUJTOJ DERi SA TE JEM GJAL DHE DO TE MARTOJ E ME LE VETMi
A iSHE VEQ FJAL VETEM ZOTi E DiN

2x
SiKUR TE iSHE EDHE NJE HER ME MUA
TE GJiTHA BRENGA Mi KiSHE HEK
SHUM TE KAM DASHT
DHE GJiTHMON DO TE DUA
TY TE KAM ZEMER TY T'KAM JET

AAA PA TY QENKA VESHTiR

DUA QE TE KTHEHESH O SHPiRT
T'LUTEM MOS ME LE DUKE PRiT
ZEMER PO MENDOJ VEQ PER TY EJA E FSHiMA LOTiN N'SY
DiTEN KUR SHKOVE NJE FJAL ME KE THAN
DO TE KUJTOJ DERi SA TE JEM GJAL DHE DO TE MARTOJ E ME LE VETMi
A iSHE VEQ FJAL VETEM ZOTi E DiN

2x
SiKUR TE iSHE EDHE NJE HER ME MUA
TE GJiTHA BRENGA Mi KiSHE HEK
SHUM TE KAM DASHT
DHE GJiTHMON DO TE DUA
TY TE KAM ZEMER TY T'KAM JET

AAA PA TY QENKA VESHTiR


Ky tekst u dërgua nga Vj0llca   Nenti


Publikimi: 01/12/2009Më Shumë Këngë Nga Viola:


Komente mbi këtë këngëViola - Pa Ty Qenka Veshtir
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty Qenka Veshtir".
3. Video është e këngës "Pa Ty Qenka Veshtir", por nuk këndohet nga Viola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.