Më mbaj mend (për 1 muaj)


Viola - Urime Ditlindja

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Urime Ditlindja".
3. Video është e këngës "Urime Ditlindja", por nuk këndohet nga Viola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Viola - Urime Ditlindja  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  14

Këngë e albumit:

"Si Me Ty, Si Pa Ty"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+00:00Shum urime per ty po ta them me shpirt ditelindjen tende nje vit e kam prit sa shum befasi i kam rezervuar veq per ty

Shum urime per ty po ta them me zemer do te pres per sonte ska kush te ma kthen mendjen qka do qe te pelqen ti e din qe un per ty e blej

Re:2Do taa fal do ta fal sonte nje dhurat
per fillim si gjithmon buzt e mia do ti jap urime te qoft sa te jesh i gjall ne ket bot

Sonte mbylli syt mendo nje deshir esht ditlindja jote ska ku shkon ma mir gjithqka qe t'bjen mend mos e le te lutem pa e permen

Shum urime per ty po ta them me zemer do ta pres per sonte ska kush te ma kthen mendjen qka do qe te pelqen ti e din qe un per ty e blej

Re:2Do taa fal do ta fal sonte nje dhurat
per fillim si gjithmon buzt e mia do ti jap urime te qoft sa te jesh i gjall ne ket bot

Re:3 Do taa fal do ta fal sonte nje dhurat
per fillim si gjithmon buzt e mia do ti jap urime te qoft sa te jesh i gjall ne ket bot


Ky tekst u dërgua nga Liindaa.
Më Shumë Këngë Nga Viola:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet