Më mbaj mend (për 1 muaj)


Viola - Te Dua Dhe Pik
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Dua Dhe Pik".
3. Video është e këngës "Te Dua Dhe Pik", por nuk këndohet nga Viola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Viola - Te Dua Dhe Pik Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Këngë e albumit:

"Shpirt E Zemer"

Komente

3 🔥

21/11/2013

2013-11-21T16:51:34+00:00veq njeher met kqyr ne sy puna jote ka mu kry un e di qka boj me ty
gjitha rrugt un ti la qel e ti tjeter smun me zgjedh se un zemeren ta kam vjedh
un me ty shum nuk flas nuk e zgjas me pare t godas
dashuria gjithmon qan me qdo zemer qe te don sillu sillu ske ku ik te du dhe pik dashuria djalit tan per ket na e bajm zanat sillu sillu ske ki ik te du dhe pik
veq 1 her met kqyr ne sy puna jote ka mu kry un e di qka boj me ty gjitha rrugt un ti la qel e ti tjeter sun me zgjedh se un zemren ta kam vjedh un me ty shum nuk flas nuk e zgjas me pare t godas
dashuria gjithmone qan me qdo zmr qe te don sillu sillu ske ki ik te du dhe pik dashuria djalit tan pe rket na e bajm zanat sillu sillu ske ki ik tedu dhe pik refx2


Ky tekst u dërgua nga Leanda
Më Shumë Këngë Nga Viola:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet