Më mbaj mend (për 1 muaj)

Viola - Alo, Alo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  4

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Alo, Alo" kënduar nga Viola.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 7 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
7

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Daim Lala - Alo, Alo

AT SELAM QE TA KAM CU
DU ME TE THAN SA SHUME TE DU
VEC TI MA NDREQ JETEN
JO JO ASKUSH TJETER

ALO ALO APO VJEN
SIKUR UNE ZEMER NUK FLEN
TE CON FALA ZEMRA JEM
TI KE LIND PER SHPIRTIN TEM

ME JETU NGAT MEJE
TY TKA BEKU ZOTI
OJ DASHNIJA JEME
SI TY KAM LYP MOTI

Dashi - Alo, Alo

alo alo me therret ne telefon alo alo zerin tim ti ta degjosh
por un jo nuk te pergjigjem e ti nga inati po vazhdon te digjesh

ani qyre njonjen u bojka qe kishe sta qeli zemer qoje telefonin se tani un ta msheli ma kalle kryt po du njo dy fjal me ti thon qele at telefon se ki mira shum pishmon tu paska rriten mendja ja paske nis me qit kanune zemer un te dua e qysh po ja bojmi ksaj pune ti mendon se mu pom vjen inati bukuroshe si dukati ja ke nis kapak me dal puna jote e pati

pse me vjen nga pas veten time ma ke plas ne gjdo or telefon gjdo min mesazh qon o moj mami koka po me vlon

alo alo me therret ne telefon alo alo zerin tim ti ta degjosh alo alo por un jo nuk te jap pergjigjen e ti nga inati po vazhdon te digjesh

a po vazhdon mem dashuru se pa ty smuj me jetu tash ja ke nis me tepru a je tu e dit qe je tu gabu a e din sa jam mundu ne telefon tu thirr e tash po bohesh e poshter e s po don mem thon as lamtumir goce shqiptare kjo ke dashuria jem ndaj teje po koka kon e kot se ti kurr nuk me tha leje hajt per ne fund lejem niher me ta puth faqen zemer ti tishe kon e jemaja un kejt te kisha kaqen

pse me vjen nga pas veten time ma ke pals ne gjdo or telefon ne gjdo minut mesazh qon o moj mami koka po me vlon

2x-ref
alo alo me therret ne telefon alo alo zerin tim ti ta degjosh por un jo nuk te pergjigjem e ti nga inati djal po vazhdon te digjesh


Publikimi: 05/07/2015Më Shumë Këngë Nga Viola:


Komente mbi këtë këngëViola - Alo, Alo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Alo, Alo".
3. Video është e këngës "Alo, Alo", por nuk këndohet nga Viola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.