Më mbaj mend (për 1 muaj)


Viola - Sa Te Lumtur Ishim Ne

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Te Lumtur Ishim Ne".
3. Video është e këngës "Sa Te Lumtur Ishim Ne", por nuk këndohet nga Viola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Viola - Sa Te Lumtur Ishim Ne  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"Pike Ne Zemer"

Komente

Asnjë Koment

22/11/2016

2016-11-22T17:06:12+00:00Më kujtohet ajo natë kur ishim bashkë
Unë ta fala dashurinë zemrën ta dhash
Kohë e bukur sa të lumtur ishim ne

Refreni:

Veç kujtimet më kanë mbet ti më nuk je
E unë prap mendoj për ty
Veç për ty mori dashni
Po lotojnë kta sytë e mi
Veç kujtimet më kanë mbet ti më nuk je
E unë prap mendoj për ty
Veç për ty mori dashni
Po lotojnë kta sytë e mi

Për herë t'parë unë zemrën time ty ta dhash
Asnjëherë asnjë moment vet nuk të lash
Ne kaluam përjetuam dashuri
Por në fund gjithçka ndryshoj gjeta vetmin
E unë prap mendoj për ty
Veç për ty mori dashni
Po lotojnë kta sytë e mi

Refreni:

Veç kujtimet më kanë mbet ti më nuk je
E unë prap mendoj për ty
Veç për ty mori dashni
Po lotojnë kta sytë e mi

Veç kujtimet më kanë mbet ti më nuk je
E unë prap mendoj për ty
Veç për ty mori dashni
Po lotojnë kta sytë e mi


Ky tekst u dërgua nga  Nuhi2016
Më Shumë Këngë Nga Viola:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet