Më mbaj mend (për 1 muaj)


Violeta Kukaj Retkoceri - Eshte Faji Yt

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eshte Faji Yt".
3. Video është e këngës "Eshte Faji Yt", por nuk këndohet nga Violeta Kukaj Retkoceri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Violeta Kukaj Retkoceri - Eshte Faji Yt  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

27/01/2013

2013-01-27T03:53:39+00:00Sokakut me gure si dikur une te prita
e ti zemer gur su ktheve kurr u merzita.
sokakut me gur dasmoret tu sot kalojn
nuk kam besu kurr se syt e tu do t'me harrojn

Amanet o amanet une po e laaa kur te shkoj une nga kjo jet
per mua mos me kja
Amanet o amanet po i mbylli syt pse une shkoj nga kjo jet
eshet veq faji yt eshte veq faji yt

Sot eshte dite e Diel dasmoret tu pran shpis kalojne
dita qe ka qel nuk eshte per mu tjert le ta gzojn
sot eshte dit e djel dasmoret tu te une nuk ndalen
unaz e fustan qe kam provu tjetres i falen

Amanet o amanet une po e laaa kur te shkoj une nga kjo jet
per mua mos me kja
amanet o amanet po i mbylli syt pse une shkoj nga kjo jet
eshet veq faji yt.

Dhe mos me zgjoni ju nga gjumi
lermeni te qet askujt deren nuk ja qel
ne vetmi po e pres fundin syt dua mi mshel ne diten e djel.

Amanet o amanet une po e laaa kur te shkoj une nga kjo jet
per mua mos me kja
amanet o amanet po i mbylli syt pse une shkoj nga kjo jet
eshte veq faji yt eshte veq faji yt.


Ky tekst u dërgua nga Xhanii
Më Shumë Këngë Nga Violeta Kukaj Retkoceri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet