Më mbaj mend (për 1 muaj)


Violeta Kukaj Retkoceri - Ai Është Gjallë

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ai Është Gjallë".
3. Video është e këngës "Ai Është Gjallë", por nuk këndohet nga Violeta Kukaj Retkoceri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Violeta Kukaj Retkoceri - Ai Është Gjallë  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  27

Muzika:

Kol Susaj

Orkestrimi:

Burim Krasniqi

Këngë e albumit:

"Ai është Gjallë"

Komente

2 🔥

01/12/2001

2001-11-30T23:00:00+00:00Kush po i thot drenices zemra ime e lashte
Kush po i thot shqiptarit eja luftojme bashk
Thrret adem jashari shtatin sa nje mal
Njeqind vjet i kisha per flamur i fal 2X

Kush e paska zemren me njeqind rrufe
Kush i prin kosoves me ushtri te re
Kush e ka gjerdanin me njemije fishek
Bac adem jashari qe nuk din me vdek 2X

Kosove, kendon kendon prap naganti
O jo ska vdek Adem komandanti

Kosove flakron flakron prap pishtari
O jo ska vdek Adem legjendari

Kush po me jep zemer luften ta fitoj
Kjo kosova ime lind e rrit heronje
kush e jep kushtrimin ta fitojme lirine
Shqipja e drenices legjendari yne2X

Kurr nuk mund te shkelet shpirti kosovar
Kur na turret zjarri e ndalim me zjarr
Kush ja la shqipetarit mallin amanet
Lirine e kosoves sot e njemije vjet 2X

Kosove, kendon kendon prap naganti
O jo ska vdek Adem komandanti

Kosove flakron flakron prap pishtari
O jo ska vdek Adem legjendari


Ky tekst u dërgua nga  chelsea   ARBERGECI8
Më Shumë Këngë Nga Violeta Kukaj Retkoceri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet