Më mbaj mend (për 1 muaj)

Violeta Kukaj Retkoceri - Tane Dynjaja (Ti Prej Meje Mos Me U Nda) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  14

ooo shhuumm ma mir mos tkisha njoft shum ma mir mos tkisha pas
Nat per nat nanderr po teshof zemer mjera don me plas

Tan dunjaja mem pas than se ti mua me harron 2her

nje zog mbetet qe e ki lone per ty qan per ty kendon per ty qan per ty kendon 2 her

edhe nje her po tlutem sot ti prej meje mos mo u nda 2 her

shhuumm ma mir mos tkisha njoft shum ma mir mos tkisha pas
Nat per nat nanderr po teshof zemer mjera don me plas4her


Ky tekst u dërgua nga Nazmije


Nuk kemi video për këtë këngë.
Violeta Kukaj Retkoceri - Tane Dynjaja (Ti Prej Meje Mos Me U Nda)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tane Dynjaja (Ti Prej Meje Mos Me U Nda)".
3. Video është e këngës "Tane Dynjaja (Ti Prej Meje Mos Me U Nda)", por nuk këndohet nga Violeta Kukaj Retkoceri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Violeta Kukaj Retkoceri:


Komente 0