Më mbaj mend (për 1 muaj)

Violeta Kukaj Retkoceri - Për Gezim Në Valle Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Per gezim ne valle
Jemi mbledhur ne
Marrim sot per nuse
Vajzen me te re x2

Ref...x2
O dale me ngadale
Ndale lotin moj sorkadhe

Nena dhe babai moj
Nje urim ta çojn
Lulet e rinise moj
Udhen ta ndriçojne x2

Ref...x2
O dale me ngadale
Ndale lotin moj sorkadhe

Vajzerin harroje
Merr nje udhe te re
Leri lotet goce moj
Mbrapa mos u kthe x2

Ref...x2
O dale me ngadale
Ndale lotin moj sorkadhe


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Violeta Kukaj Retkoceri - Për Gezim Në Valle
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Për Gezim Në Valle".
3. Video është e këngës "Për Gezim Në Valle", por nuk këndohet nga Violeta Kukaj Retkoceri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Violeta Kukaj Retkoceri:


Komente 0