Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Violeta Marniku - Ndoshta Është Vonë  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/07/2013

2013-07-01T20:39:30+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ndoshta Është Vonë" kënduar nga Violeta Marniku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Violeta Marniku:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet