Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vis Shkodrani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
  • Vendlindja:
  • Tirane 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Vis Shkodrani është një instrumentist dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 5 Gusht 2021, Vis Shkodrani publikon videoklipin "Shikim", në bashkëpunim me Alidën. Muzika e këngës u punua nga Alandy & Vis Shkodrani, ndërsa teksti u shkrua nga Vis Shkodrani....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

2 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Vis Shkodrani

Komente 2