Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Vitori Balili
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  159

Vitori Balili është këngëtare e njohur. Më datë 18 Nëntor 2008, Vitori Balili publikon videoklipin "Jeleku Me Salltanete".

Më datë 18 Nëntor 2008, Vitori Balili publikon videoklipin "Moj Pushke".

Më datë 25 Shtator 2009, Vitori Balili publikon videoklipin "Qaj Moj Shqiperi".

Më datë 31 Tetor 2013, Rezarta Hoxhaj publikon videoklipin "Dy Motra", në bashkëpunim me Vitori Balili.

Më datë 31 Mars 2015, Vitori Balili publikon videoklipin "Kenge Per Abaz Aliun".

Më datë 24 Dhjetor 2018, Vitori Balili publikon videoklipin "Kostanza", në bashkëpunim me Kita Caraoshin.

Më datë 31 Janar 2019, Vitori Balili & Mariglen Hazizaj publikojnë videoklipin "Tepelene E Mallakaster" dhe është kujdesur vetë për tekstin e këngës. Muzika e këngës u punua nga Edi Balili.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet