Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vitori Balili - Kostanza (Feat. Kita Caraoshi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

[Kita Caraoshi;]
Kostanca,kostanca o ilaci zemrës o,
je je parajsa për ty e jap jetën unë

[Vitori;]
Kostanca,kostanca o ilaci zemrës o,
je,je,je,parajsa për ty e jap jetën unë

[Kita Caraoshi; ]
Ti diellit ja more rrezet,
edhe qiellit kaltërsin,
Yjeve dritën ja more,
dhe ndriçove shpirtin tim.

[ Vitori;]
Ti diellit ja more rrezet
edhe qiellit kaltërsin
Yjeve dritën ja more
dhe ndriçove shpirtin tim.

[ Kita Caraoshi;]
Kostanca, kostanca o ilaçi zemrës o,
je,je parajsa për ty e jap jetën unë

[ Vitori]
Kostanca,kostanca o ilaçi zemrës o
je,je,je parajsa për ty e jap jetën unë

Dritë ndezë si perëndesh
Në faqet e mirësisë bekuar qoftë nëna jote që lindi një mrekulli

[ Kita Caraoshi;]
Unë për ty o shpirti im kam bërë beh në
perëndi,
Do të mbajë si mbretëresh të mbështjell, me
dashuri.

[ Vitori;]
Kostanca kostanca o ilaçi zemrës o,
je je je parajsa për ty e jap jetën unë.

[ Kita Caraoshi;]
Kostanca kostanca o ilaçi zemrës o,
je je parajsa për ty e jap jetën unë


Kostanca kostanca o ilaçi zemrës o,
je je parajsa për ty e jap jetën unë.

[ Vitori;]
Kostanca kostanca o ilaçi zemrës o,
je je parajsa për ty e jap jetën unë.


Ky tekst u dërgua nga MS👑🌹Vitori Balili
Featuring: Kita Caraoshi
Publikimi: 24/12/2018


Vitori Balili - Kostanza
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kostanza".
3. Video është e këngës "Kostanza", por nuk këndohet nga Vitori Balili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vitori Balili:


Komente 0