Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjollca Haxhiu - Si Ta Them Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Prap zemra rreh qe ty te takoj koha qe na ndan asgje nuk ndryshoj
prap jemi afer por nuk jemi bashk joo kurr nuk munda me jetu pat tdasht

dil nje her nga zemra ime dil si loti nga kta sy
veq nje her ta di nket jet
si jetohet pat tdasht ty

prap.............................


dil nje her.............


Ky tekst u dërgua nga Fjolla


Nuk kemi video për këtë këngë.
Vjollca Haxhiu - Si Ta Them
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Ta Them".
3. Video është e këngës "Si Ta Them", por nuk këndohet nga Vjollca Haxhiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vjollca Haxhiu:


Komente 0