Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjollca Haxhiu - Dil Nga Zemra Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Prap zemra rreh qe ty te takoj
koha qe na ndan asgje nuk ndryshoj
prap jemi afer por nuk jemi bashk
jooo kurr nuk munda
me jetu pa te dasht

2(x)
Dil njeher nga zemra ime
dil si loti nga k'ta sy
veq njehre ta di n'ket jet
si jetohet pa t'dasht ty

Prap zemra rreh qe ty te takoj
koha qe na ndan asgje nuk ndryshoj
prap jemi afer por nuk jemi bashk
jooo kurr nuk munda
me jetu pa te dasht

4(x)
Dil njeher nga zemra ime
dil si loti nga k'ta sy
veq njeher ta di n'ket jet
si jetohet pa t'dasht ty


Ky tekst u dërgua nga  shpresaVjollca Haxhiu
Publikimi: 24/06/2007
Festivali: Polifest 2007


Vjollca Haxhiu - Dil Nga Zemra Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dil Nga Zemra Ime".
3. Video është e këngës "Dil Nga Zemra Ime", por nuk këndohet nga Vjollca Haxhiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vjollca Haxhiu:


Komente 0