A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Vjollca Haxhiu - Me Fal


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2003

2003-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Mos Harro"


Ti mir e di qe un te kam dasht n'zemren time hile nuk ka pas , pas kaq vitesh kur te takova qe ste dua nuk u pendova , deshti zoti e pata fat tjetrit tash i flej ne krah me beso qe nuk kam vujt dashurin shum e kam rujt

Ref: Me lejo te jem e qet asnjeher e kaluara sdo tme vret me fal te lutem qe ste du dije mir as nje pik sme ke meritu e ke von per gjdo pendim zemra ime tash esht me plot gezim kerkoj falje qe ste du fatkqesisht as pak ti sme ke meritu

Erdhi koha e tkam pah ndjenja ma per ty nuk ka e di kur ishin te mira po i mori shkretetira tash e dua dikend tjeter nuk ka vend per koh te vjeter ti per mua ske pse vun gjeje lumturin si un

Ref: Me lejo te jem e qet asnjeher e kaluara sdo tme vret me fal te lutem qe ste du dije mir as nje pik sme ke meritu e ke von per gjdo pendim zemra ime tash esht me plot gezim kerkoj falje qe ste du fatkeqsisht as pak ti sme ke meritu

kerkoj falje qe ste du fatkeqsisht as pak ti sme ke meritu ..


Lyrics submited by  ariana
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019