Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjollca Haxhiu - Krejt I Kam Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21

e kam dit qe zemra kurr qetesi nuk kaa
e vogel o bota neve me na nda
e kam dit qe shpirti vetmin se duron
se zemrat qe duhen ZOTI i bashkon

ref:krejt i kam kreht i kam
afer teje kur un jam
ne kete bot gjdo gje tjeter
per veq teje osht teper


Ky tekst u dërgua nga  drenusha

Vjollca Haxhiu - Krejt I Kam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Krejt I Kam".
3. Video është e këngës "Krejt I Kam", por nuk këndohet nga Vjollca Haxhiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vjollca Haxhiu:


Komente 1