Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Vjollca Haxhiu - Sikur Hajn  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-12-01T00:00:00

Muzika & Orkestrimi:

Marjan Filipovski (MAKI)

Teksti:

Adelina Ismaili

Këngë e albumit:

"Mos Harro"
ishte natë ajo nat e nxet me shi kur i pshë ata syt e tu te zi më kaploi një ndjenj nje nxetësi ti ishe një ënderr fantazi,
u mundova mos t'shikoi por shikimi me tradhtoi as qe munda te mendoi por mua më robroi,
u mundova mos t'shikoi por shikimi me tradhtoi as qe munda te mendoi por mua më robroi, më robroi.

sikur hajn hajn ne dhom dhe dashurin ti ajo hare befasi ishe ti,
sikur hajn hanj i embël ai ishe ti do pagush ket hajni weq me dashuri...


Më Shumë Këngë Nga Vjollca Haxhiu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet