Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Top 200

Vjollca Haxhiu - Hej Dj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  36

Komente nga Fansat

4 🔥🔥

01/12/2013

2013-12-01T00:00:00

Muzika:

Alban Furtuna

Këngë e albumit:

"Fantazi"

Këngë e albumit:

"Top Albatrade"

Këngë e albumit:

"O Jetë O Jetë 1"

Këngë e albumit:

"Top Emra Dhe Lyra"
sonte kam dal e jam vesh mire
(i feel so good good)
komplekse skam me ty po du (me kcy)
e jo me u njoftu

i bon ti do fore i bon ti
spo tshkojn jo me mu nuk po tshkojn
kupton apo sdon me kuptu ti cka po don..

hej DJ lshoja zanin edhe jepi play
mbaje zgjuar kete nat
citja tymin se po digjet flak
hej hejj DJ lshoja zanin edhe jepi play
mbaje zgjuar kete nat
citja tymin se po digjet flak

sonte kam dal e jam vesh mire
(i feel so good good)
komplekse skam me ty po du (me kcy)
e jo me u njoftu

i bon ti do fore i bon ti
spo tshkojn jo me mu nuk po tshkojn
kupton apo sdon me kuptu ti cka po don..

hej DJ lshoja zanin edhe jepi play
mbaje zgjuar kete nat
citja tymin se po digjet flak
hej hejj DJ lshoja zanin edhe jepi play
mbaje zgjuar kete nat
citja tymin se po digjet flak...2x


Ky tekst u dërgua nga Anida..
Më Shumë Këngë Nga Vjollca Haxhiu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet