Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Vjollca Haxhiu - Nuk Je Burre  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

02/12/2018

2018-12-02T17:00:02+00:00

Muzika:

Nurteel

Teksti:

Ghulo

Orkestrimi:

Alban Furtuna

Këngë e albumit:

"Top Emra"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nuk Je Burre" kënduar nga Vjollca Haxhiu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vjollca Haxhiu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Vjollca Haxhiu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet