Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vjollca Osmani - Vallezo

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vallezo".
3. Video është e këngës "Vallezo", por nuk këndohet nga Vjollca Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vjollca Osmani - Vallezo  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

1 🔥

24/04/2014

2014-04-24T19:26:51+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vallezo" kënduar nga Vjollca Osmani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vjollca Osmani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Netët E Bardha. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Menyra sesi leviz me rritem
si vallzon, ti me pushton
çdo gje qe m'duhet te ti
asgje s'ka rendesi
vetem kjo nate dhe ne te 2
Vallzo me mua
vallzo mos ndalo
mbylli syte dhe mu dorzo
prano ti te lutem
at' qe sonte ndjen
prano se shume me pelqen

REF:
Vallzo me mua
vallzo ne ket nate
se çdo gje do te jete mire
vallzo me mua
dhe mos ndalo
e di se ke deshire

S'dua te shikoj me pas
lumturine e çastit dua ta zgjas
te ndiej kaq prane
deshiroj vetem t'vallzoj
te ndiej trupin tend afer meje
qe kjo nate kurre mos te mbaroj
Vallzo me mua
vallzo mos ndalo
mbylli syte dhe mu dorzo
prano ti te lutem
at' qe sonte ndjen
prano se shume me pelqen

REF x2:
Vallzo me mua
vallzo ne ket nate
se çdo gje do te jete mire
vallzo me mua
dhe mos ndalo
e di se ke deshire

ti me pushton
menyra sesi vallzon
çdo gje qe m'duhet je ti
asgje me s'ka rendesi
ndjej rrahjet e zemres, frymemarrjen tende
vallzo me mua mu dorzo
dua vetem te vallzoj
qe kjo nate kurre mos mbaroj
asgje s'ka rendesi
vetem kjo nate dhe ne te 2

REF x2:
Vallzo me mua
vallzo ne ket nate
se çdo gje do te jete mire
vallzo me mua
dhe mos ndalo
e di se ke deshire

eeeeeeeeee vallzo me mua
vallzo... mos mos ndalo
mbylli syte, mu dorzo
ti vallzo...

Menyra sesi leviz
si vallzon ti me pushton
prano at' qe sonte ndjen
se shume me pelqen
deshiroj te vallzoj
qe kjo nate kurre mos mbaroj
asgje s'ka rendesi
vetem kjo nate dhe ne te 2Më Shumë Këngë Nga Vjollca Osmani:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet