A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Vjollca Selimi - Çuni I Vogël Do Llokum


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/06/2012

2012-06-13T13:26:47

Këngë e albumit:

"Cuni I Vogël Do Llokum"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Çuni I Vogël Do Llokum" kënduar nga Vjollca Selimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vjollca Selimi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Sinan Vllasaliu. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Quni i ri don Byrek, don Byrek, don Byrek
Te ka Nana per kimet, per Kimet, per kimet

Quni i ri don Llokum, don Llokum, don Llokum
dite e nat na len pa gjum, len pa gjum, len pa gjum

Quni i ri don Bostan, don Bostan, don Bostan
te ka Nana Sy-filxhan, Sy-filxhan, Sy-filxhanMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019