Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjollca Selimi - Sa Kohe Humba Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Pse moj mua s'me beson
Pse n'kujtime me le
Era ndjenjat m'i ka marre
Pse ti tek une nuk vjen x2

Ref...x2
Sa kohe humba une pa ty
Per te shkreten dashuri
Pse ti mua nuk me don
Vetem ty zemra t'kerkon

Shkrihet zemra me qajne syte
Digje flake moj e pa shpirt
Ku me shkove ti moj xhan
Sikur yll te kisha prane x2

Ref...x2
Sa kohe humba une pa ty
Per te shkreten dashuri
Pse ti mua nuk me don
Vetem ty zemra t'kerkon

...

Pse moj mos me dashuron
Kur te don moj zemra ime
Mos kerko me shume se une
Pse nençmo moj jeten time x2

Ref...x2
Sa kohe humba une pa ty
Per te shkreten dashuri
Pse ti mua nuk me don
Vetem ty zemra t'kerkon


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi

Vjollca Selimi - Sa Kohe Humba
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Kohe Humba".
3. Video është e këngës "Sa Kohe Humba", por nuk këndohet nga Vjollca Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vjollca Selimi:


Komente 0