A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Vllaznim Qukovci - Hajde Knojna Me Dahire


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/11/2017

2017-11-10T10:48:21

Song from the album:

"Live 2017"It's a long time that we try finding the lyrics to "Hajde Knojna Me Dahire" sung by Vllaznim Qukovci.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Vllaznim Qukovci attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Adnan Daci. We wish that's the lyrics you are looking for:

Hajde knojna me dahire na ka dal nusja e mire hajde gjith knojna me zo nafak tmadhe kena na dit e darsemes ka qëllue jan mledh bijat me ni vend gjith se bashku me festue mat bukrin gazmend ,
dit e darsmes ka qëllue jan mledh bijat me ni vend gjith se bashku me festue mat bukrin gazmend hajde knojna me dahire na ka dal nusja e mire hajde knojna gjith me zo nafakt tmadhe kena na hajde knojna me dahire
(hey)hajde knojna gjith me zo nafakt tmadhe kena na.
Paska dal nana te dera pe prit nusja kur po vjen zemra e saj osht gjallnue truni po i shkelqen paska dal nana te dera pe prit nusen kur po vjen zemra e saj osht gjallnue truni po i shkelqen . Hajde knojna me dahire na ka dal nusja e mire hajde knojna gjith me zo nafakt tmadhe kena na hajde knojna me dahire (hey)
hajde knojna gjith me zo nafakt tmadhe kena namore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019