A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Vllaznimi - Kam Gabu


Nuk ka akoma asnjë votë


12/01/2018

2018-01-12T17:00:00


"Kam Gabu" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga Vllaznimi.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.
Videoklipi nga Vllaznimi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Vellezerit Mziu - Kam Gabu

Spaska qen e shkruar
tmë ngroh hija jote
gjithnji mke munguar
asnjiher si sonte

Kam gabu moj kam gabu
ty te tjetri të lash me shku
s'tkam harru moj s'tkam harru
t'lutem m'fal se jam pendu (2x)

Po e shoh shum ke ndryshu
sje ma ajo që mthe të du
edi shum un kam gabu
ty te tjetri të lash me shku

Dashurija është si loj
por jo të tallesh e të luash
dhe pastaj kur teket ty
si cigaren ate ta shuash

Sefe Duraj - Kam Gabu

1)
E pamundur po me duket ndarja sot
S´mund te flas, dhe syt e mi s´kane me lot
Nje pas nje mu shterren lotet ne kete nate
Qe te harroj po me duhet kohe e gjate
S'mund ti harroj buzet tua pak nga pak, pak nga pak.

Refreni;

E pranoj se kam gabuar, t'lutem m'fal
C´do njeri ne jete gabon kur ka nje hall
U mundova qe te them ty hallin tim
Por e pashe se asnjehere s'kishe durim.

Mos me thuaj se me mua me nuk je
Kujtoj pak ata premtime qe mi dhe
Po te them se asgje tjeter ska rendesi
N´zemren time pergjithmone do te mbesesh ti.

2)
E pamundur po me duket ndarja sot.
S´mund te flas, dhe syte e mi s´kan me lot
Nje pas nje mu shterren lotet ne kete nate
Qe te harroj po me duhet kohe e gjate
S'mund ti harroj buzet tua pak nga pak, pak nga pak.

Refreni;

E pranoj se kam gabuar, t'lutem m'fal
C´do njeri ne jete gabon kur ka nje hall
U mundova qe te them ty hallin tim
Por e pashe se asnjehere s'kishe durim.

Mos me thuaj se me mua me nuk je
Kujtoj pak ata premtime qe mi dhe
Po te them se asgje tjeter s´ka rendesi
N´zemren time pergjithmone do te mbesesh ti.
Më Shumë...
teksteshqip.com © 2007 - 2018