A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Vllaznim Sinani (Caki) - Le Te Vdes Ne Ket Behar


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

24/11/2012

2012-11-24T20:22:32


"Le Te Vdes Ne Ket Behar" is a new song recently added in songs archive sung by Vllaznim Sinani (Caki).
Probably the lyrics to this song will be available very soon, but your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody with the lyrics.
The music video from Vllaznim Sinani (Caki) attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Vjollca Selimi - Le Te Vdes Ne Ket Behar

- Dikur kam pas unn lumturi
- me ty nje dashurii
- Un njeher e gzova nje pranver

Le te vdes ne ket behar pini shokt eh mii le t`digjem si letra n`zjarr s`ka maa dashuriii ...x2

-Erdhi nje vjeshtt qe se kaam deshtt edhe nje shii sii stuhii
me nje fjaal u ndaam eh maa suu paam ..

-Le te vdes ne ket behar pini shokt eh mii le t`digjem si letra n`zjarr s`ka maa dashuriii ...x4

Labi - Le Te Vdes Ne Ket Behar

dikur kam pas lumturi
me ty nje dashuri
un njeher se gzova nje pranver
(2 her)

le te vdes ne ket behar
pini shokt e mi
le te digjem si letra ne zjarr
s'kam me dashuri
(2 her)

erdhi nje vjesht
qe se kam desht
edhe nje shi si stuhi
me nje fjal u ndam e ma su pam
(2 her)Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019