Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vojsava Alia - Kolazh Qaj Maro Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Ike dhe më le shtëpinë

Qaj Maro, qaj moj bijë,
e po qaj Maro, qaj moj bijë

More rrugën për Misirë

Qaj Maro, qaj moj bijë,
e po qaj Maro, qaj moj bijë

Më le vetëm me fëmijënë

Qaj Maro, qaj moj bijë,
e po qaj Maro, qaj moj bijë

___

ç'kanë me mua, ç'kanë me tinë?
Moj Maro, moj Marinë,
(2x)
Moj leshverdha, trëndelinë

Duanë të prishinë krushqinë,
Moj Maro, moj Marinë
(2x)
Moj leshverdha, trëndelinë

E s'na prishinë dot krushqinë,
Moj Maro, moj Marinë
Se ne kemi dashurinë
Moj Maro, moj Marinë,
Moj leshverdha, trëndelinë
Vojsava Alia
Publikimi: 08/01/2018
Orkestrimi: Vani Rushiti


Vojsava Alia - Kolazh Qaj Maro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kolazh Qaj Maro".
3. Video është e këngës "Kolazh Qaj Maro", por nuk këndohet nga Vojsava Alia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vojsava Alia:


Komente 0