Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Vojsava Alia - A Me Do, Sa Me Do  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

31/08/2019

2019-08-31T17:00:12+00:00

Muzika & Orkestrimi:

Vani Rushiti

Teksti:

Vojsava Alia

Video Produksioni:

Four Infinit Production
A më do Sa më do, Eja ma trego
Mos vono, të pres, mos më lerë, Jo Jo
Shpirtin vec për ty e kam, Ti e di e jotja jam
Për gjithë jetën, në zemër të mbaj.

2 Herë

Sa herë ti shoh sytë, Si fletë dridhet zemra
Aman t’ lë kokën, A ma Ke lëne
Si dielli pas malit, Çdo ditë të mendova
Ç’ magji është kjo që më ka zënë

A më do Sa më do, Eja ma trego
Mos vono, të pres, mos më lerë, Jo Jo
Shpirtin vec për ty e kam, Ti e di e jotja jam
Për gjithë jetën, në zemër të mbaj.

Hëna e zbret dritën, Kur ti s’ je pranë meje
Se zemra, zemrën e kerkon
Dielli ngroh më shumë, Kur qesh fytyra jote
Dhe Shpirtin tim e përvëlon
2 Herë ( A më Do Sa më Do )

A më do Sa më do, Eja ma trego
Mos vono, të pres, mos më lerë, Jo Jo
Shpirtin vec për ty e kam, Ti e di e jotja jam
Për gjithë jetën, Në zemë te mbaj.


Ky tekst u dërgua nga Klaudia
Më Shumë Këngë Nga Vojsava Alia:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet