A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Votra - Per Ty


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2004

2004-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Stereofoni"

Pjesëmarrëse në

Mikrofoni I Artë 2005


Kush te kujton
ne syrin tend gjithcka ka tretur
nji befasi ne ty eshte fshehur
ne kete shikim un rri i heshtur

REF.
Ti je qe ne hije lulzove
pranveren e solle
ti qe me dhe guxim
ti je nji enderr e vjeter
do t'pres un patjeter
un dehem ne perqafim

Ti mbin ne mua
sonte do t'fluturoj
afroje zemren tende
vallzojme vallzojme
dhe ne mua beso

REF. 2x
Ti je qe ne hije lulzove
pranveren e solle
ti qe me dhe guxim
ti je nji enderr e vjeter
do t'pres un patjeter
un dehem ne perqafim


Ky tekst u dërgua nga @admiral
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019