Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vukman - Me Ex Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Jom f**king it shpik gjona si davinci
Sjom money saver se lekun shume e prishi
Jom f**king mc po ta vuna e mpiksi
Sjom menemodh pordhacet me bezdisin

Ma levizin kom talentin qe ma ngre mu mitin
E boj per qef dhe pasion se ma dun tripin
Jom funny edhe drame bashke kshu kom tipin
Pyete pak ti nipin a e listen ket stilin ket bitin hitin

Ju boj bej me qesh se jam master ne drama
Si cristian bale pshyco shit dye bye mama
Nuk jam shukri nuk kam vrima ne muzike
Kam une trinium betz 042 thats all i f**king need

Me vk makine bllokun po e shkrijme
Se kane nga makine po muzika qe po nime
Po ecim si te pime si me qene ne bime
Si me qene crazy mother f**ker on a crime scene

Rrekelleje me ex coje ( refreni )
Rrekelleje me ex coje

Jam north boy baby blood warm crazy
Ta pshty si kate winslet beatin edhe tekstin
Jam si mek gregor so f**king amazing
Nockout to fake people with a fist blazing

I dont spend time on hating couz im busy making
Ca bone si e ke shnetin a ma ke pa mu qytetin
Ku linda e u rrita ku mora dhe epitetin
Dont care about non sepse kam shok mbretin

Kshu qe ti Luje luje pak butonin e volumit
Ngreje nalt zonin hiqja trunin gjumit
Luje ti luje mos e vrit dak per komshine
Ngreja nal zonin dhe po thirri policine

Rrekelleje me ex coje ( refreni )
Rrekelleje me ex coje


Vukman - Me Ex
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Ex".
3. Video është e këngës "Me Ex", por nuk këndohet nga Vukman.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Visjan Ukcenaj:


Komente 0