Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vukman - Shot Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Tik tak levizin akrepat e ores
Si fast & furious po i ndjej dridhjet e dores
Djersa ftohet po kullon prej pores
Sikleti po u skuq dhe syve te bardhen e bores
Frika kerkon te hape nje grope ne koren e Tokes
Pendesa droge kerkon urgjent makinen e kohes
Dhimbja si note shperthen tingujt e ngopjes
Jeta dirigjent drejton orekestren e fundosjes

[Ref] 2x
Bang bang I shot my self down
Bang bang I just hit the ground
Bang bang I can not make a sound
I have a little breath just to call my mom
Mooom 4x

Bang bang pasqyra e boni me vra veten
Nuk e pranoj keshtu si ishte si kish jeten
Kudo qe shkonte si futbolli e shihte veten
Nje top qe endet pa pushim derisa te gjej rrjeten
Si ben pershtypje nese shan,peshtyn
Si ben pershtypje nese me fjal ti e ndyn
Eshte e lire tashme,esht ajer esht fryme
Zhduket ne mbremje,ne mengjes esht aty si bryme
Esht feniksi zog i lire lart ne qiell
Vjen si hana naten terr
Diten djell vetem nenen se ngushelloj dot asnjehere
Loti i saj nga lule e bukur u be ferre
U be ferre

[Ref] 2x
Bang bang I shot my self down
Bang bang I just hit the ground
Bang bang I can not make a sound
I have a little breath just to call my mom
Mooooom


Ky tekst u dërgua nga Zaveta HidaVisjan Ukcenaj
Publikimi: 19/11/2019
Produksioni: Trinium


Vukman - Shot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shot".
3. Video është e këngës "Shot", por nuk këndohet nga Vukman.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Visjan Ukcenaj:


Komente 0