Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vushe Mjaki - Kom Mendu Që Muj Pa Ty Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


"Kom Mendu Që Muj Pa Ty" është një këngë e re nga Vushe Mjaki.
Dërgoje ti i pari tekstin e kësaj kënge.

Ky tekst është kërkuar 4 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
4

DËRGO TEKSTIN
Vushe Mjaki
Publikimi: 15/09/2023
Teksti: Vushe Mjaki
Video Produksioni: Time Pictures
Produksioni: Artan Mezini (Arti Rec)
M.U.A: Miles Beauty Salon
Violine: Mentor SulejmaniVushe Mjaki - Kom Mendu Që Muj Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kom Mendu Që Muj Pa Ty".
3. Video është e këngës "Kom Mendu Që Muj Pa Ty", por nuk këndohet nga Vushe Mjaki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Më Shumë Këngë Nga Vushe Mjaki:


Komente 0