Më mbaj mend (për 1 muaj)

VZ - Hargjoj S'me Intereson (Feat. Dren & Buja)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Buja
.........................................................
Une rri n'helikopter ju tjert jeni krejt streejt
Kshyr tjert qysh po nervozohen der sa un rri i qet
Kur mshe midis Prishtine mos u bo qe spom nje
E bojna repin pa ligje e prejm ne gjys strofe
Me fllo krejt trunin ta hupi as veten sun e gjen
Mir se mirpritet albumi a je qe ja vlen
Qe apet hi ntem po jo me rregetona
Une edhe pse boj pauz repit kurr nuk i vonona
I kthena apet me forc met kallxu qe sje i fort
Jaran ta nxo edhe dhipin se jom me pasaport
Kshyri sa inaqor po fansa kom ma teper
E di qe thojn sje kerkushi nese nuk ki heker
Senet qe un i boj i kapi i gjuj nleter


Ky tekst u dërgua nga  GazmendVZ
Featuring: Buja
Publikimi: 01/07/2013


VZ - Hargjoj S'me Intereson
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hargjoj S'me Intereson".
3. Video është e këngës "Hargjoj S'me Intereson", por nuk këndohet nga VZ.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga VZ:


Komente 0