Më mbaj mend (për 1 muaj)

Wendi Mancaku - Ende Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  27

Fjalë që mbetën fjalë
Zëri yt shkoj drejt në zemër dhe i ndal
Ty gjithçka të kam
Edhe pse ti më nuk je dhe nuk te fal
Le vjeshtën në syte e mi
Rrugët një zbrazëti
Me mungon sa më mungon
Iku dhe nuk do vij
Koha kur ishim nji unë përsëri
Ende të ndjej ende të njoh
Zemra me dhemb sa her te shoh
Une ende të puth në ëndërr jetoj
Ti mos me zgjo me mir mos me zgjo
Tiiiii tiiiii jo mos me zgjo
Te lutem ti mos me zgjo
Se ty une te kam ty
Nuk ka ndodhur jo asgjë jemi te dy
Por prapë une syt i hap
E nje Lot me thot shiko se kush te zgjon
Iku dhe nuk do vij koha kur ishim nji
Unë përsëri ende të ndiej ende të njoh
Zemra me dhemb sa her te shoh
Une ende të puth në ëndërr jetoj
Ti mos me zgjo me mir mos me zgjo
Tiiiii tiiiii jo mos me zgjo
Te lutem mos me zgjo jo mos me zgjo
Te lutem mos me zgjo jo mos me zgjo
Ende të ndiej ende të njoh
Zemra me dhemb sa her te shoh
Une ende të puth në ëndërr jetoj
Ti mos me zgjo më mirë mos me zgjo
Tiiiii tiiiii jo mos me zgjo
Te lutem mos me zgjo
Tiiiii tiiiii jo mos me zgjo
Te lutem mos me zgjo


Ky tekst u dërgua nga Sabian

Wendi Mancaku - Ende
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ende".
3. Video është e këngës "Ende", por nuk këndohet nga Wendi Mancaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Wendi Mancaku:


Komente 0