Më mbaj mend (për 1 muaj)

West Side Family - Boom  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Hip-Hop Summer Trip"

Këngë e albumit:

"Vjeshtë Dimër 2010"

Komente

Asnjë Koment

29/10/2010

2010-10-29T01:08:03+00:00Flori

Jam Gati Per Gaz Jam Gati Po Seci Avash
Cdo Dite Qe Un Zgjohem Eshte Nje Tjeter Peisash.
Nuk Jan Te Njejtat Fytyra Nuk Esht I Njejti Vend Nuk Jan Te Njejtat Veshje Kan Marr Nje Tjeter Trend.
Nga Lopa Te Mullari
Te Hause Progresiv nga Rakia Te Koka Armani i rri mirë. Poshte Triko e Leshit
Hecka lady Marshalla Ktu Gocat Europiane I Fton Per Tallava...
Hidhen e dridhen,Tunden e Shkunden Zbrazen me Gotat Mbushen me Hundet I Keni Si Dhe
Sa Te Doni Natyrale Silikoni...

Landi

Vapa Shkon Shpejt Sic Vjen Dhe Iken
Bllokohet Truri Dhe Dritat Te Fiken
Ti nxjerr,ti shet Por Ti Nuk Flet
Mjafton Te Ekspozohesh Edhe Cdo Kush Ben Punen E Vet
Do Kaloj Nje Nat me ty Po Pa I Dhen Rendsi me Fal O Ylli Shuar Por Ktu
Futesh Edhe ti.Sa Per Vete Do Kenaqesha Me Shum..Ti shtoj vrull Gaz...Ti e kap un volum

Bum Jepi Volum bum bumx2
Bum Edhe Me Shum bum bumx2
Bum Pu sa Ja Nisa Masken E grisa
Njeher te flisja
Se si Ne Jemi Kshu Si Po Vemi Eshte Prish Sistemi
Bum Jepi Volum bum bumx2
Bum Edhe Me Shum bum bumx2

Cdo Gje E Fundit Qe Del E do
Makinen Nga Fabrika Ti E Do
Dita Jote Eshte vetem houuu Kerko
Nuk Mundohesh Zemer Sot
Ti Mos U Harxho
Me Je Neveritur shum
Kur Ben Kot sikur Llastohesh
Ti Do Vetem Veten Tate
Kot Po Konsumohesh
Po Ta Them Pa Keqardhje
Hey Mori Fund Shko
Ne Punen Tende
Germo Tjeter Kund

Temperatura Ngrihet Larte
Esht nxheur Vendi Dhe Esht Ber Shum Vape Kape Pak Ate Bionden
Aty Esht Ber Tap
(Po plako Filloi me Fol Edhe i doli Xhap)
Po Zberdhehet pak e nga pak
Une Me Hap Dhe Ajo Vrap
Une i jap pak Ajo Do Me Shume
Leng portokalli?? -Jo Shpirt e Dua Xhin Une

Hidhen e dridhen,Tunden e Shkunden Zbrazen më Gotat Mbushen me Hundet
I Keni Si
Dhe Sa Te Doni Natyrale Silikoni..X2

Bum Jepi Volum bum bumx2
Bum Edhe Me Shum bum bumx2
Bum Pu sa Ja Nisa Masken E grisa
Njeher te flisja
Se si Ne Jemi Kshu Si Po Vemi Eshte Prish Sistemi
Bum Jepi Volum bum bumx2
Bum Edhe Me Shum bum bumx2


Ky tekst u dërgua nga  tiroonsi   TheMr305
Më Shumë Këngë Nga West Side Family:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet