Më mbaj mend (për 1 muaj)

Whitney Houston - Do You Hear What I Hear Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Said the little lamb to the shepherd boy,
Do you hear what I hear
Ringing through the night, shepherd boy,
Do you hear what I hear
A song, a song, high above the trees
With a voice as big as the sea
With a voice as big as the sea

Said the shepherd boy to the mighty king
Do you know what I know
In your palace warm, mighty king
Do you know what I know
A child, a child, shivers in the cold
Let us bring him silver and gold
Let us bring him silver and gold

Said the king to the people everywhere,
Listen to what I say
Pray for peace, people everywhere,
Listen to what I say
A child, a child, sleeping in the night
He will bring us goodness and light
He will bring us goodness and lightNuk kemi video për këtë këngë.
Whitney Houston - Do You Hear What I Hear
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do You Hear What I Hear".
3. Video është e këngës "Do You Hear What I Hear", por nuk këndohet nga Whitney Houston.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Whitney Houston:


Komente 0