Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Whitney Houston - Star Spangled Banner  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Star Spangled Banner" kënduar nga Whitney Houston.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Kelly Clarkson. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

And the rockets' red glare
The bombs bursting in air
Gave proof through the night that our flag was still there
O say, does that star spangled banner yet wave
O'er the land of the free and the home of the braveMë Shumë Këngë Nga Whitney Houston:

Më Shumë...