Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Whitney Houston - Song for You
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Song for You".
3. Video është e këngës "Song for You", por nuk këndohet nga Whitney Houston.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Whitney Houston - Song for You Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Song for You" kënduar nga Whitney Houston.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 4 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
4

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Cher. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

I've been so many places
In my life and time
Sung a lot of songs
And I've made some bad rhyme

Acted out my life in stages
With ten thousand people watching
But we're alone now
And I'm singing this song
Singing this song for you

I know your image of me
Is what I hope to be
I've treated you unkindly
But darling can't you see
There's no one more important to me
Darling can you please see through me
'Cause we're alone now
And I'm singing this song for you

You taught me precious secrets of the truth
We're only nothing
You came out in front when I was hiding
But now I'm so much better
And if my words can come together
Listen to the melody
Cause my love is in there hiding

I love you in a place
Where there's no space or time
I love you for my life
You are a friend of mine
And when my life is over
Remember when we were together
We were alone
And I was singing this song for you

We were alone
And I was singing this song
Singing this song for youMë Shumë Këngë Nga Whitney Houston:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë