Më mbaj mend (për 1 muaj)

Will.i.am - Fly Girl Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Fly girl!
Fly girl!
Fly girl!
(choras)
she's a fly girl
she can fly
but she's a girl
that makes her
fly girl
fly girl
fly girl

Yeah, she be flyin'
but, she a girl
that makes her a Fly Girl!
Yeah!
Yeah!
Yeah!

(choras)
(choras)Nuk kemi video për këtë këngë.


Will.I.Am
Publikimi: 01/01/2007


Will.i.am - Fly Girl
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fly Girl".
3. Video është e këngës "Fly Girl", por nuk këndohet nga Will.i.am.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Will.I.Am:


Komente 0