Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

WNC - Kristal E Bardhe  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/06/2011

2011-06-21T01:22:20

Këngë e albumit:

"Maxumim"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kristal E Bardhe" kënduar nga WNC.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga WNC i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga WNC:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet