Tema: Poezi Për Trishtim


Ylli Im

Yjet ne qiell shum net po ndriqojn ndoshta njeri yll mua me takon shikoj yjet dhe shpreh nje mendim ato jan ne qiell e ti ne shpirtin tim,
te them te dua nuk mundem sepse po te prek ylli im ne qiell do te shuhet do te shenoj nje poezi jo qe jom marrzisht e dashuruar mirpo sepse zemra ime kohet e fundit rrah vech per ty prandaj fjala me e embel e imja eshte sepse ti je engjulli im te dua te dua me shum se vetveten nese sme beson e ke dike qe te tregon ajo eshte zemra ime qe do jep pergjigje te vertet vetem diqka mund ta pengoj nese ti ne zemer ke dike tieter prandaj zemer te lutem mos ma bejj kete sepse un per ty edhe jeten do e kisha fal po te them keshtu sepse ndjenjat e shpirtit tim jan te sinqerta te dua deri sa te vdes lochk...

- Poezi nga X Personja{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Më shumë nga X Personja


Komente 0