Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Xasio Creative
  • Vendlindja:
  •  
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Xasio Creative është video produksion shumë i njohur. Xasio Creative është një produksion mjaft profesinal. Xasio realizon videoklipe muzikore si dhe marketing. Ndër videoklipet e tyre më të mira cilësohet klipi "Jeto" nga Soni Malaj & Aldo

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet