Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni - Kush E Vrau Esat Pashane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

2x
Kush e vrau kush e vrau
Kush e vrau esat pashane
2x
Une e vrava une e vrava esat pashane
Se deshi se deshi ta shes vatane

Avni trimit o nga shipnia
Mes parisit o i knoj altija
2x
Nxurr dy plumat o flak per flak
Esad pashen esad pashen o e shtriu ne toke

Nuk ka gjygj o qe ma fut friken
Ja kam puth o revoles gryken
2x
Besoj hakut i kam dal
Me dy plumba me dy plumba o balle per balle

Gjithe parisi eshte gri ne kamb
Njerezit pyesin o kush e vrau
2x
Kush e vrau pashen esad
Kush ja dha o kush ja dha o dy plumba ne shtat

Une e vrava une e vrava thot avnia
Dora te lumt o ka than shipnia
2x
Kush tradheton o atedheun e vet
E pret pushka o me fishek


Xeni - Kush E Vrau Esat Pashane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush E Vrau Esat Pashane".
3. Video është e këngës "Kush E Vrau Esat Pashane", por nuk këndohet nga Xeni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):


Komente 0