A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Xeni & Kastriot Tusha - Me Vune Kamen Pa Te Drejte


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

05/02/2013

2013-02-05T21:47:56

See Also

Kastriot Tusha


x2
M'vune kamën pa të drejtë
s'u dëfteve zemërgjan

x2
Unë të çmova shum të shtrenjtë
kimetlije t'pata than

x2
Vet më more me të mirë
me dëshirë t'pash bujari

x2
Po tashi pse s'ke mëshirë
pse mahesh për bukuri

x2
Të putha nji her në faqe
ti buzqeshe si fëmijë

x2
Vinte era manushaqe
mori lule në saksi
Vinte era manushaqe
mu duk vetja djal i ri
Më shiko nji her me sye
më jep zemër të qëndroj

x2
Të lutem moj mos më len
se pa ty un s'mund të rroj


Lyrics submited by AB86
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019